Matta rölakan

399055

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 245x178 cm

Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Rum 16

Matta rölakan

Budhistorik (1 bud)

2681867
2016-08-10 11:28:20

2016-08-14 kl 18:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.