Oskar Bergman oljemålning

399049

OSKAR BERGMAN (1879-1965): Skärgårdsmotiv med figurer, signerad och daterad 1944, olja på pannå, ca 32x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2685453
2685793
1 900
2685453
1 800
2685447
1 700
2685346
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.