Jean Fautrier etsning

399047

JEAN FAUTRIER (1898-1964): "Petit nu L, ur L'Alleluiah. Catéchisme de Dianus", etsning, signerad och numrerade Fautrier 35/50.
I. 9,5 x 16 cm
LITTERATUR: Mason 73, 186 II

Fack 38

Jean Fautrier etsning
Budhistorik (12 bud)
2685224
1 400
2685222
1 300
2685219
2685218
2685058

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.