Paul Ströyer

399046

PAUL STRÖYER (1923-1996): (4 st), "Före valet och strax efter" signerade Ströyer, tusch, akvarell och grafik, varierande mått

Oramade

Konst, Teckningar

Rum 9

Paul Ströyer

Budhistorik (9 bud)
2684506
650
2684433
600
2683625
550
2684432
550
2683625
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.