Edith Gert oljemålning

399042

EDITH GERT (1906-1983): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 63x51 cm

Konst, Äldre måleri, Temaauktion

Fack 23

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (30 bud)
2685342
2 400
2685340
2685328
2685339
2685328
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.