Väggur Westerstrand

399041

Väggur, lackerad plåt samt mässing, 1950-tal, Westerstrand, sekundärur, diameter ca 30 cm

Slitage

Klockor/Ur

Monter 21

Väggur Westerstrand

Budhistorik (10 bud)
2685193
850
2682040
2682040
650
2684789
600
2682040
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.