Bertil Wahlberg oljemålning

399039

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländskt bymotiv, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x65 cm

Rum 4

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2684538
2680733

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.