Victor Vasarely färgseriegrafi

399037

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 71/267, färgserigrafi, ca 59x58 cm

Fack 9

Budhistorik (30 bud)
2685178
2685176
2 800
2685174
2 600
2685175
2 600
2685174
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.