Gungstol

399036

GUNGSTOL, 1900-talets mitt, svartlackerad, sitthöjd 38 cm, höjd 112 cm

Slitage, sitsen med sprickor

Rum 3

Gungstol

Budhistorik (3 bud)

2684621
2682926
2679137

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.