Vrilar

399035

VRILAR, 2 st., 1900-tal, längd ca 39-54 cm

Slitage

Diverse, Allmoge

Rum 7

Vrilar

Budhistorik (17 bud)
2685363
2685367
2685363
950
2685366
900
2685363
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.