Lars Huck Hultgren

399034

LARS HUCK HULTGREN (född 1931): (4 st): Kompostioner, signerade Huck, litografier, varierande mått

Oramade, med dedikation

Rum 9

Lars Huck Hultgren

Budhistorik (1 bud)

2676810
2016-08-06 00:39:53

2016-08-12 kl 21:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.