Bengt Landin litografier

399033

BENGT LANDIN (född 1933): (5 st) Figurkompositioner, signerade och numrerade Bengt Landin, färglitografier, varierande mått

Oramade, med dedikation, hanteringsveck

Rum 9

Bengt Landin litografier

Budhistorik (14 bud)
2685272
900
2684882
850
2684729
2683126
750
2684728
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.