Bo Örn oljemålning

399032

BO ÖRN (född 1949): Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk, 70x48 cm

Rum 5

Bo Örn oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2684305
1 700
2682942
1 600
2684304
1 600
2682942
1 300
2684303

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.