Soffa art deco

399031

SOFFA, art deco, 1930/40-tal, svängd form, längd ca 215 cm

Slitage och repor

Soffa art deco

Budhistorik

2016-08-12 kl 17:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.