Spegellampetter i par

399029

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1700-tal, barock, bronserad, dekor i förgyllt bly, ljusarmar i mässing, höjd ca 51-52, bredd ca 19 cm

Skador, senare ljusarmar

Speglar, Belysning, Vägglampor

Rum 8

Spegellampetter i par

Budhistorik (12 bud)
2683101
14 500
2684965
14 000
2683101
13 500
2684797
13 000
2683101
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.