Nils Kölare

399028

NILS KÖLARE (1930-2007): Kompositioner, signerade N.Kölare, daterade -87, 132/150, ca 43x43 cm

Fack 33

Nils Kölare

Budhistorik (9 bud)
2683665
2683620
950
2683620
2679341
750
2679341
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.