Sven X:et Erixon färglitografi

399027

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Utsikt från X.ets atelie, signerad S. Erixson, numrerad 229/260, färglitografi, ca 47x57 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 30

Budhistorik (12 bud)
2684501
950
2683772
900
2683239
850
2683771
2683239
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.