Mårten andersson

399022

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Par i trädgård, färglitografi, signerad Mårten A, 77/400, ca 42x34 cm

Fack 3

Mårten andersson
Budhistorik (17 bud)
2684611
1 600
2684610
2684608
1 400
2684382
1 300
2677706

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.