Bengt Lindström färglitografi

399020

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 22/99, färgcarborundumgravyr, ca 75x55 cm

Fack 21

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (3 bud)

2684855
2677694
2676869
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.