Einar Rosén oljemålning

399019

EINAR ROSÉN (1910-1998): "Övre Segerstad Öland", signerad och daterad Einar Rosén 76, olja på duk, ca 73x98 cm

Fack 51

Einar Rosén oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2684505
2684699
2684505
3 400
2684481
3 200
2684481

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.