Olle Baertling färseriegrafi

399014

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad, numrerad och daterad Baertling 69/100, 1965-81, färgserigrafi, 1981, ca 97x49 cm

Rum 9

Olle Baertling färseriegrafi

Budhistorik (43 bud)
2685265
28 000
2685259
27 000
2685256
26 000
2685253
25 000
2685252
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 682 EUR, 3 150 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.