Michaela Dahlberg akryl

399012

MICHAELA DAHLBERG (född 1977): Landskap med måne, signerad och daterad ā tergo 2004, akryl på pannå, ca 53x122 cm

Michaela Dahlberg akryl

Budhistorik (6 bud)
2680104
4 200
2680103
3 400
2680102
3 200
2677718
2677215
500

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.