Lena Boije

399011

LENA BOIJE (1900-tal): Kompostioner med vulkanmotiv, (5 st), mongramsignerade, mixed media, ca 49x50 cm vardera

Rum 22

Lena Boije

Budhistorik (2 bud)

2678487
2674922

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.