Pär Lindblad

399010

PÄR LINDBLAD (1907-1981): "Veranda mot havet", signerad Pär Lindblad, olja på duk, 70x65 cm;
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén 1988, auktionsnr 7142

Pär Lindblad

Budhistorik (20 bud)
2679114
5 800
2683547
5 600
2679114
5 400
2683405
5 200
2679114
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.