Henning oljemålning

399009

HENNING (1900-tal): Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad och daterad -44, 57x46 cm

Fack 21

Henning oljemålning

Budhistorik

2016-08-11 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.