Axel Törneman

399007

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925), tillskriven, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x30 cm; märkt på ram Törneman - Åre
PROVENIENS: Lilla Bukowskis, november -98, S109

Monter 22

Axel Törneman

Budhistorik (5 bud)
2680075
2677366
2677072
900
2674655
2674370

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.