Silver Indien

399003

SKÅL PÅ FOT, silver, 1900-tal, Indien, ciselerad dekor av växtslingor samt rutmönster, höjd ca 15 cm, vikt ca 232 g

Ngt sned, stötskador

Silver

Monter 11

Silver Indien

Budhistorik (2 bud)

2680834
700
2680789

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.