Knut Janson oljemålning

398999

KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad Knut Jansson -54, olja på duk, ca 19x27 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 14

Knut Janson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2684070
550
2684067
500
2684064
450
2684062
2684060

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.