Pontus Carle

398996

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad ā tergo 8-95, ca 100x131 cm

Rum 9

Pontus Carle

Budhistorik (16 bud)
2683197
1 600
2683196
2683195
1 400
2683194
1 300
2683193

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.