Madeleine Pyk

398994

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad och numrerad 7/200, färglitografi, bladmått ca 65x80 cm

Konst, Grafik, Temaauktion

Fack 32

Madeleine Pyk

Budhistorik (11 bud)
2683006
2683005
750
2683003
700
2683002
650
2683001
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.