Pontus Carle

398991

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad ā tergo 8-95, 97x130 cm

Rum 9

Pontus Carle

Budhistorik (6 bud)
2684007
2 400
2684002
2680964
2680961
2680960

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.