Rottingstolar

398990

KARMSTOLAR, 6 st, rotting, 1900-talets mitt, brännmärkta, sitthöjd ca 46 cm

PROVENIENS: SVT:s direktionsmatsal

Bruksslitage

Möbler, Diverse, Temaauktion

Rum 5

Rottingstolar

Budhistorik (20 bud)
2683989
2 400
2683988
2683911
2683987
1 900
2683911
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.