Victor Vasarely färgserigrafi

398989

VICTOR VASARELY (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 136/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 73x43 cm, oramad

Hanteringsveck

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (13 bud)
2683304
2 600
2682189
2 400
2679384
2682186
2679384
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.