Spegel rokokostil

398980

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, höjd ca 72x51 cm

Diverse, Speglar

Rum 5

Spegel rokokostil
Budhistorik (18 bud)
2684027
1 300
2683616
2674889
2683615
2674889
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.