Sybord Karl Johan

398979

SYBORD, pyramidmahogny, Karl Johan, invändigt med syinredning samt spegel, höjd ca 80, 79x43 cm

Slitage, skador

Sybord Karl Johan

Budhistorik (17 bud)
2683499
2683041
1 400
2682759
1 300
2683040
2682759

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.