Karmstolar sengustaviansk stil

398978

KARMSTOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, lagningar

Budhistorik (30 bud)
2683656
2 800
2683563
2 600
2683655
2 600
2683563
2 400
2683654

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.