Alf Olsson grafiska blad

398973

ALF OLSSON (född 1925), 5 dlr., "Eken", "Konstruktören", "Möte", m. fl., grafiska blad, signerade och numrerade, av varierande mått

Oramade, med dedikation

Rum 9

Alf Olsson grafiska blad

Budhistorik (2 bud)

2683950
2674679

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.