Figurscen oljemålning

398971

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, bär signatur N Diaz, olja på duk, ca 90x43 cm

Lagningar, dukskada

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Figurscen oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2683363
5 200
2683360
5 000
2683362
5 000
2683360
4 800
2683237
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.