Nils & Kajsa Strinning bokhylla 'String'

398966

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla STRING, 1960-tal, i betsad ek, 5 sektioner, 16 hyllplan, 1 bordsskiva 117x58 cm med 1 tillhörande ben, 1 tidningshylla, totalt 24 gavlar i svartlackerad metall (7 st med måttet 76,5x18 cm, 8 st med måttet 52x18 cm, 1 st med måttet 27x28 cm, 3 st med måttet 52x28 cm, 5 st med måttet 76,5x28 cm), 3 skåp höjd 42 cm, 78x38 cm, höjd 42 cm, 78x34 cm, höjd 32 cm, 78x20

Slitage, ombetsad

Möbler, Design

Rum 12

Budhistorik (18 bud)
2683143
4 400
2682912
3 800
2681705
3 600
2680164
3 400
2678310
3 200

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.