Skrivbordsstol

398962

THONET, skrivbordsstol med snurrfunktion, inköpt på Nordiska Galleriet på 1970-tal, böjträ, snurrkonstruktion i gjutjärn, höj och sänkbar, nuvarande sitthöjd cm 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Skrivbordsstol

Budhistorik (26 bud)
2683926
4 200
2683819
2683819
3 400
2683471
3 200
2683548
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.