Ljusstakar barockstil

398959

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 18/1900-tal, barockstil, möjligen Tyskland, höjd ca 39 cm

Bucklor, slitage

Metall

Monter 10

Ljusstakar barockstil

Budhistorik (17 bud)
2683949
2683183
2683948
2683183
850
2681048

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.