Lennart Jirlow

398953

LENNART JIRLOW (f 1936): "Blomsterskörd", signerad L. Jirlow, numrerad XXll/L, färglitografi, bildmått 46x61 cm

Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris

Fack 25

Lennart Jirlow

Budhistorik (13 bud)
2683243
1 700
2683678
1 600
2683243
2683385
1 400
2683243
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.