Einar Jolin

398952

EINAR JOLIN (1890-1976): Figurstudie från Alger, signerad och daterad Einar Jolin 1922, blandteknik, ca 32x24 cm.

Fack 18

Einar Jolin
Budhistorik (19 bud)
2683662
2 800
2677746
2 600
2677626
2 400
2676989
2677412

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.