Schatull s.k. campain box

398948

SCHATULL, 1900-tal, Anglo-Indiskt, s. k. campain box, invändigt med låd- och fackinredning, mässingsbeslag, kortsidor med draghandtag, höjd ca 17, 49x28 cm

Slitage och smärre skador, nyckel saknas

Diverse

Hylla 6

Schatull s.k. campain box

Budhistorik (14 bud)
2683867
1 800
2678974
1 700
2677001
1 600
2675572
2675656

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.