Stol gustaviansk

398947

STOL, gustaviansk, 1700-tal, den så kallade "Svenska modellen", träskuren dekor av bl a fleuroner, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

Rum 6

Stol gustaviansk

Budhistorik (18 bud)
2683805
4 200
2683811
2683805
3 800
2683775
3 600
2683802
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.