Skrivbord Louis-XV-stil

398946

SKRIVBORD, med uppsats, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerat med bl.a. valnöt, beslag i mässing, höjd ca 119, 114x61 cm, nycklar finns

Smärre slitage

Rum 17

Skrivbord Louis-XV-stil

Budhistorik (34 bud)
2683727
8 400
2683746
8 200
2683727
8 000
2683739
7 800
2683727
7 600

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.