Hans Viksten

398945

HANS VIKSTEN (1926-1987): Svanen och baggen, signerad och daterad Viksten 1976, Fågelbro, tusch, 32,5x40 cm

Fack 4

Hans Viksten

Budhistorik (2 bud)

2674634
2674142

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.