Hans Viksten

398943

HANS VIKSTEN (1926-1987): (2) "Rymdmålaren", "Människouggla", signerade och daterade 75 resp 77 153/160, 92/310, bildmått ca 46x34 samt 38x50 cm

Gulnader

Fack 19

Hans Viksten

Budhistorik (4 bud)

2683033
650
2682876
600
2682876
2674635

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.