Egron Lundgren akvarell

398938

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Sydeuropeiskt motiv med kvinna, monogramsignerad E. L, akvarell på papper, 25x17 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Egron Lundgren akvarell

Budhistorik (2 bud)

2683208
2677698

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.