Martin Holmgren terracotta

398937

MARTIN HOLMGREN (1921-1969): sittande modell, signerad och daterad M Holmberg 54, 2/7, terracotta, höjd ca 47 cm

Konst, Skulpturer

Martin Holmgren terracotta

Budhistorik (10 bud)
2706044
2706043
900
2705869
850
2700510
2700509
550

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.